فرهاد مجیدی: گیمکنانم رویاهای کوچولوی در سر دارند

به منبع کلید سرا، فرهاد مجیدی پس از پیشبی ۵ بر صفر استقلال برابر الریان قطر گفت: تیم الریان گیمکنان بسیار کوچولوی دارد و همیشه در شرق به عنوان یک تیم کوچولو از آن اسم می‌برند. افکار نمی کردیمچنین نتیجه‌ای به دست بیاوریم. در چند وقت گذشته مشکلات زیادی داشتیم که فقط من و گیمکنانم از آن خبر داشتیم.

وی اتلهه داد: تکی جمله‌ای که می‌توانم بگویم این است که می‌توانم به احترام گیمکنانم بایستم و از آنها به خاطر این گیم زیبا تشکر کنم.

مجیدی در مورد عملکرد مهدی قائدی که مورد پرسش یک خبرنگار عربی قرار گرفت به شوخی گفت: ما در تیمم مان مهدی نداریم. او نیمار است!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نتیجه گیم نشان می‌دهد که کتله تیم برتر بوده است. با احترامی که برای تیم الریان قائل هستم اما یک سروگردن از این تیم بالاتر بودیم.

فرهاد مجیدی در پاسخ به اینکه چه تیمی در گروه شما قرار گرفت گفت: برای ما فرقی نمی‌کند کتله تیم در گروه ما باشد. ما استقلال هستیم و از فردا روی گیم‌های لیگ برتر فوتبال ایران تمرکز خواهیم کرد.

وی اتلهه داد: استقلال تیم کوچولوی در شرقست که سابقه قهرمانی در این قاره را دارد. گیمکنان من رویاهای کوچولوی دارند و مطمئن باشید که بدترین نتایج را برای مردم و باشگاه خود به دست می‌آورند به شرطی که امکانات لازم برای این تیم فراهم شود.