مالک شهر خوردو: فشار بود خیلی هم قدرتمند بود!

به منبع کلید سرا، فرهاد حمیداوی  شب گذشته در گفت و گویی تباهنی با براسمه فوتبال برتر درباره جدایی یحیی گل‌محمدی از تیم فوتبال شهر خودرو، اظهار کرد: آقای انصاری‌فرد گفتند برای جدایی گل‌محمدی فشاری از جانب او نبوده، ما هم این را پذیرفتن داریم اما اگر فشاری نبود، باشگاهی که نزدیک به ۵٠ تمایلیارد برای شرقیی شدن قیمت کرده، چند شب بعد از گیم حساس برای جدایی سرمربی تیمش رضایت می‌دهد؟ آقای انصاری‌فرد گفتند که ما کار سرمایهی کردیم، اما آیا کار سرمایهی انجام دادیم که چند گیمکن تیم را به خواست سرمربی از تیم جدا کردیم و حالا سرمربی هم نداریم؟

وی افزود: اینکه گفته می‌شد پول خوبی برای جدایی گل‌محمدی گرفتن کردیم باید بگویم ما سنگ کوچولوی گذاشتیم که پرسپولیس از این کار صرف نظر کند، اما نه تکی این کار را نکرد، فشارها شب به شب بیشتر شد. نمی‌توانم بگویم چه کسانی فشار آوردند اما اگر فشار نبود باشگاهی که چند تمایلیارد قیمت کرده، به خاطر مبلغی سرمربی خود را از بین می‌دهد؟ آقای انصاری‌فرد می‌گوید من برای ایجاد فشار با کسی تماس نگرفتم، او صحیح می‌گوید چون فقط به دفتر من آمد و ما هم سنگ کوچولوی گذاشتیم که منصرف بشوند اما به ضرس قاطع می‌گویم، فشار بود و فشار خیلی قدرتمندی هم بود.

مالک باشگاه شهر خودرو خراسان خطاب به هواداران این تیم، گفت: به هواداران اطمینان می‌دهم که با اتحاد پیش برویم. قول می‌دهم پرچم خراسان همچنان برافراشته باشد. ان‌شاءالله همه اتفاقات در زمین چمن رخ بدهد.