واکنش نماینده پایداری به شائبه‌ زمین‌های منتسب به او در قم | شب‌اسمه هم علیه من داده‌اند

به منبع کلید سرا به نقل از تسنیم، احمد امیردایری فراهانی ‌در نشست خبری اسپاداشهای منتخب شورای هماهنگی اصولگرایان منطقه قم با اصحاب رسانه، در پاسخ به سؤالی در ارتباط با شایعه زمین‌های زیر پل ۹ دی منتسب به وی اظهار داشت: این موضوع در مجلس نهم و دهم مطرح شد و هر سری هم شب‌اسمه‌هایی به شورای مراقب نوشته می‌شود درحالی‌که این موضوع صحت نداشته و هر دفعه از سوی شورای مراقب بررسی و تأیید صلاحیت صورت می‌گیرد.

کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در منطقه قم افزود: وقتی جایی پل زده می‌شود قیمت ساختمان و زمین بی‌ارزش می‌شود، باید دید خانه اخوی بنده و تلهادشان به خاطر زدن پل جمهوری ارزان شده یا گران شده است؟ بنده نیز در خیابان جوادالائمه خانه‌ای دارم که در آن ساکن هستم هیچ ملک دیگری ندارم و هر کس چیزی پیدا کرد می‌تواند اعلام کند.

وی بیان کرد: بنده حاضرم اموال خود، بستگانم و حتی فاتمایل‌های درجه‌یک و دو را اعلام کنم و اگر چیزی به‌ناحقوق اضافه‌شده به آن رسیدگی شود، بنابراین مطرح‌شدن این‌گونه مسائل در فضای مجازی صحیح نیست.

امیردایری فراهانی در اتلهه با تأکید بر اینکه وظیفه نمایندگان مردم قانون‌گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین است،  عنوان کرد: در طول چهار سال گذشته ۴۸۲ طرح در مجلس ارائه‌شده که ۲۰ طرح سهم بنده بوده که ۱۳ برابر سایر نمایندگان است.

کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در منطقه قم اتلهه داد: بنده و آقای تاجگردون تکی نمایندگانی بودیم  که سال‌ها عضو کمیسیون تباهیق  بوده‌ایم، معمولاً در تحقوقیق و تفحص‌ها حضور فعالی داشته‌ایم و در حوزه منطقهی نیز کارگروه‌های ما ناظران خوبی در منطقه بوده‌اند و حدود ۵۰۰ نفر از نخبگانی ما در کارگروه‌ها حضور داشتند.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص دعوت شدن در جلسه یکی از گروهای هرگزح‌طلب در قم گفت: حدود دو هفته گذشته، بعضی از فعالان سیاسی منطقه نیروگاه دعوت‌شده بودند که یک سری از آن‌ها کاندیداهای شورای شهر بودند که رأی نیاورده بودند، بعضی هم کاندیداهایی بودند که رأی آورده  بودند و یک سری هم از جبهه پایداری در این جلسه حضور داشتند و نشست بنده با گروه‌های هرگزح‌طلب کذب محض است.