چگونه قد بلند بنظر برسیم


شاید شما هم دوست داشته باشید که به صورت طبیعی قد بلند بنظر برسید و تا حالا کارهای گوناگونی را انجام داده اید. در بازار مکمل های گوناگونی برای افزایش قد وجود دارد که واقعا سخت است تقلبی یا اصلل بودن آنها را تشخیص داد. در این مقاله وان هو ما قصد دارید چند نکات برای افزایش قد را به شما بگوییم و نکاتی راجب لباس پوشیدن.

بخش ۱ از ۲ : رژیم هایی برای افزایش قد بخش ۱ از ۲ : رژیم هایی برای افزایش قد
بخش ۲ از ۲ : استفاده از طیف سنج و متخصص

۱یک رژیم متعادل برای افزایش قد داشته باشید. همیشه کسانی که قد کوتاه می باشند و کمی چاق هستند قد کوتاهتر بنظر می رسند. پس بهتر است یک رژیم غذایی خوب داشته باشید.

  • گوشت و مرغ و حبوبات و تمامی مواد غذایی که دارای پروتئین بالا می باشند در رژیم غذایی خود قرار دهید.
  • خوردن مواد غذایی داری کلسیم مانند سبزیجات، ماست، شیر و چیزهای دیگر.
  • ویتامین D : ویتامین دی (Vitamin D)، در بسیاری از خوراکی‌ها از جمله ماهی ها، تخم مرغ، شیرهای فرآوری شده و روغن کبد ماهی کاد یافت می‌شود. همچنین نور خورشید تولید روزانه ویتامین دی (Vitamin D) در بدن را افزایش می‌دهد. تحقیقات نشان می‌دهد روزانه ده دقیقه قرار گرفتن در برابر آفتاب می‌تواند از کمبود ویتامین D جلوگیری نماید.

نمایش قد طبیعی

۲ورزش طولانی مدت باعث رشد عضلات و قد بلندتر شدن می شود. منظور از ورزش طولانی مدت یعنی اینکه مدت ۱۰ سال روزانه ۳۰ دقیقه ورزش کنید نه یک ماه سه چهار ساعت تمرین کنید. بهترین ورزش برای بلند شدن قد والیبال و بسکتبال می باشد و شما می توانید حتی روزانه حرکات کششی در خانه تمرین کنید.

نمایش قد بلند بودن

۳اگر خواب نامنظم دارید و کم خواب هستید بهتر است هر چه سریعتر خواب خود را منظم کنید. شما می توانید از مقاله چگونه خواب راحت داشته باشیم کمک بگیرید تا شب ها به موقع و راحت بخوابید.

خواب و افزایش قد

۴ژنتیک و قد : تحقیق بر روی ژنوم و قد بیش از ۲۵۰۰۰ نفر است، که تصویری روشن از میزان تاثیر ژنتیک بر بلندی قد و حتی اینکه کدام ژنها در این فرایند نقش برجسته‌ای را ایفا می‌‌کنند در اختیار گذاشته است. دانشمندان دریافتند که عوامل ژنتیکی بر استخوانها تاثیر می‌‌گذارند و در نتیجه بر بلندی قد هم تاثیرگذار هستند.

بخش ۲ از ۲ : زنان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند بخش ۲ از ۲ : زنان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند
بخش ۲ از ۲ : استفاده از طیف سنج و متخصص

۱همیشه خوب و صاف بایستید. سینه رو به جلو و سر بالا و هرگز هنگام راه رفتن قوز نکنید. زیرا باعث می شود قد شما کوتاه تر بنظر برسد.

زنان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند

۲لباس های تنگ بپوشید. لباس تنگ باعث می شود که شما لاغر تر از حد معمول به نظر برسید و همین امر ایجاب می کند که قد شما بلند شود و اعتماد بنفس کافی داشته باشید.

زنان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند

۳کفش پاشنه بلند یکی دیگر از نکاتی هست که باید رعایت کنید. اگر پوشیدن کفش پاشنه بلند، برایتان دشوار است، از گوه یا قطعه سه گوشی برای زیر پاشنه استفاده کنید، و یا کفشی بپوشید که پاشنه آن بلند و تخت باشد، چون بسیاری از زنان معتقدند که کفش پاشنه باریک بلند، برای راه رفتن مسافت های طولانی مناسب نیست و وقتی مدت زمان زیادی آن را بپوشید سبب کمردرد می شود.

نکات آموزشی این بخش :

۱- خطوط عمودی در قسمت پایین بدن ، پاها را بلندتر نشان داده و از سوی دیگر خطوط افقی آنها را کوتاه تر از حد واقعی نیز نشان می دهد.

۲- از لباس هایی با رنگ تیره استفاده کنید.

 

نوشته چگونه قد بلند بنظر برسیم اولین بار در وان هو. پدیدار شد.